O nas

Kancelarię tworzy zgrany zespół radców prawnych, posiadających doświadczenie w zakresie korporacyjnej obsługi polskich i zagranicznych spółek, obsługi jednostek samorządu terytorialnego oraz dużych i średnich podmiotów gospodarczych, jak i mikroprzedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

Zapewniamy kompleksową obsługę w ramach prawa gospodarczego, cywilnego, administracyjnego i karnego. Odrębność w zakresie zainteresowań prawnych poszczególnych partnerów tworzy szeroki wachlarz obsługi prawnej. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami podatkowymi, księgowymi oraz notariuszami i tłumaczami przysięgłymi. Zapewniamy wysoki standard oferowanych przez nas usług, co wynika nie tylko z naszego doświadczenia, ale również umiejętności wykorzystania w naszym doradztwie akademickich osiągnięć naszych prawników.

Naszą domeną jest sprostanie wszelkim oczekiwaniom klientów, świadczenie pomocy prawnej zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych wymagających wsparcia w różnorakich sytuacjach życiowych.

Oferujemy obsługę w języku niemieckim i angielskim.

Zapraszamy do współpracy

O nas zdjęcie

Kontakt

Kancelaria Prawna BRUSIŁO, CHMIELARCZYK, MASTALERZ, MĄCZKA
ul. Oławska 27-29
50-123 Wrocław

+48 71 780 49 32

biuro@bcmmkancelaria.pl

Najbliższy parking w Galerii Dominikańskiej

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Napisz do nas!